Golf | Žitný Ostrov

Golf

Golf Club Welten

Golfový areál Welten Golf Club sa nachádza 23 km južne od Bratislavy. Ihrisko bolo dokončené v roku 2007 odkedy ponúka svojim návštevníkom najvyšší možný štandard služieb. 18-jamkové majstrovské ihrisko (par 72, celková dĺžka 6100m) je bohaté na pieskové bankre, čo ho robí veľmi zaujímavým pre všetky kategórie hráčov bez ohľadu na úroveň hendikepu.

Golfová verejnosť tu nájde i 3-jamkovú akadémiu, ideálne miesto pre začínajúcich golfistov, ktoré ponúka možnosť tréningu aj bez vlastníctva zelenej karty. Tréningová zóna zahŕňa takisto dva chippovacie a dva puttovacie greeny ako aj 300 m dlhý modelovaný driving range so siedmimi target greenmi. Slovenskou raritou je dozaista nočné osvetlenie driving range, ktoré spraví aj Váš tréning atraktívnejším. V prípade nepriaznivého počasia môžu hráči využívať krytú časť odpaľovacej plochy.

Toto všetko sa nachádza v okolí zrekonštruovaného kaštieľa v ktorom sa nachádza reštaurácia, hotel a taktiež klubová miestnosť GCW. ka s možnosťami skvelej nočnej zábavy neďalekého hlavného mesta.

golf club

Kontakt

Golf Club WELTEN
Báč 113, Báč
Recepcia:
+421 315 911 111
+421 313 812 390
E-mail: golf@welten.sk

Viac info na webovej stránke klubu

Partneri